FK Louny – SK Slaný

5.kolo DIVIZE B Úterý 10.09. 2019
Domácí
1:0 PK
Hosté
FK Seko Louny
Suchý, Vokurka, Fiřt, Nykl
Křeček, Jaráb
SK Slaný
Rozhodčí:
Šmat-Jati, Plzák DS: Duchoň
Diváků:
363

Sestava FK Louny:

Pokorný
Kafka
Vokurka
Besta
Fiřt
Sulovský
84*Nykl
Suchý
Jaroš
75*Minařík
Trup
Zícha
Lesniak
70*Matkovič

Reportáž ze zápasu:

FK Louny – SK Slaný   1 : 0  /PK  4:2/

V 5. divizním kole jsme po dvou předchozích venkovních zápasech teprve podruhé nastoupili před domácími diváky.

A také proti nováčkovi soutěže, se kterým jsme už nutně potřebovali bodovat. Slaný se v počátku střetnutí snažilo držet míč, celkem se mu to i dařilo a v úvodních minutách zahrávalo dva rohové kopy. My jsme se však na zápas dobře připravili a jak jeho průběh i ukázal, zvolili jsme i správnou taktiku. Byli jsme velmi aktivní, skvěle nám pracovala obrana a ve středu hřiště jsme byli velice kompaktní.

Postupně jsme ovládli hru, velmi slušnou kombinací si začali vytvářet střelecké příležitosti a přišly i jasné gólové šance. Ve dvou z těch obrovských však Dan Zícha ani Petr Fiřt neměli svůj den. Zícha v samostatném nájezdu na hostujícího gólmana Sedláka neuspěl a Fiřt z velkého vápna přestřelil odkrytou branku. První poločas jsme sehráli opravdu výborně.

V tom druhém už byla hra vyrovnanější, soupeř se však dokázal dostat před Pokorného jen díky standardním situacím. My jsme i nadále slušně kombinovali, do obrany Slaného se dostávali hlavně po stranách. Co nám však chybělo, byla z těchto prostorů přesná přihrávka. Naše četné pokusy vždy končili na noze nebo hlavě prvního hostujícího obránce. A pět minut před koncem jsme měli další stoprocentní „gólovku“. To Jakub Matkovič postupoval zcela sám na Sedláka, v obrovské šanci však trefil jeho hlavu.

V penaltovém rozstřelu jsme dva body získali, vzhledem k průběhu střetnutí jsme však měli získat tři body. (ZK)

Video ze zápasu:

Napsat komentář