FK Neratovice/Byškovice 2:2 (0:1) PK 2:4

Louny vezou dva body za penaltovou výhru proti týmu Neratovice/Byškovice. V tabule divize zůstávají po osmi kolech na předposlední, patnácté, příčce. Continue reading

FK Neratovice/Byškovice 2:2 (0:1) PK 2:4

V týdnu se hráči FK Louny potýkali se zdravotními problémy, Sulovský nastoupil se sebezapřením. Přesto v Neratovicích nejenom chtěli, ale hlavně potřebovali bodovat.

Do zápasu vstoupili lounští hráči odhodlaně, hráli aktivně a důrazně. „Také se nám poměrně dařila útočná kombinace, v obraně jsme hráli jednoduše a zodpovědně. Do vedení jsme šli po jednoduchém uvolnění Lesniaka, který následně vpravo přihrál do gólové šance zcela volnému Jarošovi. Ten si dvěma dotyky posunul míč a domácího brankaře bezpečně prostřelil,“ uvedl k utkání trenér Zdeněk Kudela.

O chvíli později opět Lesniak nahrál do jasné gólové pozice tentokrát Gajeckému. Ten však gólově Jaroše nenapodobil, ze dvou metrů nastřelil jen břevno neratovické branky. A další dvě tři příležitosti, které volaly po gólu, Louny díky nepřesnostem proměnit nedokázaly. „V prvním poločase jsme byli lepším celkem. Hráli jsme důrazně a domácí do šancí nepustili,“ dodal.

Ve druhém poločase se obraz hry Loun tradičně změnil. „Řečma o tom, jak to opět ubojujem, jsme zůstali v kabině. Ustoupili jsme od důrazu a aktivity, a tím jsme domácím nahráli. První půlhodinu druhé půle jsme vlastně čekali na to, kdy dostaneme od Neratovic gól. Jejich první přišel po rohovém kopu, kdy jsme laxně, podobně jako doma s Březovou, bránili a nechali samotného domácího útočníka překonat hlavou Pokorného. A druhý domácí úder přišel po opakovaných chybách v bránění na naší levé straně. Míč po centru z toho prostoru prošel malým pokutovým územím a zcela volný neratovický hráč na zadní tyči jej poslal podruhé do naší branky,“ zhodnotil trenér druhou půli utkání.

Naštěstí pro Louny vyrovnání přineslo dvojnásobné střídání – hráči Matkovič s Nyklem se o to zasloužili. Kuba Matkovič nádherným centrem a Michal Nykl důrazem, po kterém si domácí vstřelili vlastní gól.

Po nerozhodném stavu základní hrací doby následoval penaltový rozstřel, v němž byli hosté úspěšnější.

V Neratovicích Louny tedy bodovaly, ovšem opakovaný odlišný herní výkon hráčů v poločasech je zarážející.

 

FK Neratovice/Byškovice 2:2 (0:1) PK 2:4

Sestava: Pokorný – Kafka,Vokurka, Besta, Fiřt – Jaroš (56. Zerner), Sulovský (46. Trup), Suchý, Zícha (79. Matkovič) – Lesniak – Gajecký (79. Nykl)

Branky: 56. Kalabis Jan, 74. Malák Jakub – 21. Jaroš Daniel, 85. (vlastní) Kalabis Jan. Rozhodčí: Hrkal Václav. 155 diváků. ŽK 1:2 (45. Fiřt, 73. Suchý).

Penalty proměnily: Suchý, Vokurka, Fiřt, Zerner.

Pondělí 30.09. 2019
Komentářů: 0
[fbls]

Napsat komentář