Dobříš – Louny 1:1 (1:0) PK 1:3

Z hřiště posledního celku tabulky Louny vezou výhru po penaltách. V tabulce jsou desáté. Continue reading

Dobříš – Louny 1:1 (1:0) PK 1:3

Na hřišti posledního celku tabulky Louny v prvním poločase předvedly týmově i individuálně vůbec nejhorší výkon ve stávajícím fotbalovém ročníku. Domácí Dobříš začala zápas s velkým respektem, Louny měly cca 10 minut platonickou územní převahu. Během té doby však Dobříští rychle poznali, že hrají proti zcela neškodnému a pasivnímu soupeři. „To, co jsme na hřišti předváděli, byla jedna velká katastrofa a hanba. Všichni naši hráči se po hřišti doslova ploužili, míč jsme neudrželi, vždy po druhé přihrávce následovala jeho ztráta,“ řekl trenér Zdeněk Kudela.

Ani domácí hráči nepředváděli dobrý výkon, ale jejich prezentace fotbalu byla prostě lepší. A logicky vstřelili v závěru poločasu gól. Šraina lounští středopolaři vůbec nebránili, nechali ho v klidu postupovat pravou stranou a nacentrovat na zcela nepokrytého Maryšku, který hlavou překonal Pokorného. „Bylo nutné hráče v kabině srovnat a vysvětlit jim, jak jejich katastrofální výkon poškozuje předchozí dobré výsledky a jméno klubu. Druhý poločas už pak byl z naší strany přeci jen lepší. Domácí jsme už většinou přehrávali a vytvářeli si šance. Ale co zahodili Gajecký, Nykl a Zícha bylo trestuhodné. V nastaveném čase se nám ale přeci jen podařilo vyrovnat. Vokurka vybojoval míč, Zerner s Nyklem pak slušně zakombinovali a Dan Zícha gólem oslavil návrat do sestavy po třech týdnech. Na penalty jsme pak vyhráli. Popáté v řadě jsme neprohráli, ale náš výkon tentokrát vůbec nebyl dobrý,“ zhodnotil utkání trenér.

Dobříš – Louny 1:1 (1:0) PK 1:3

Sestava: Pokorný – Kafka, Vokurka, Besta, Fiřt – Minařík (55. Schettl), Sulovský, Suchý, Matkovič (46. Nykl) – Lesniak (30. Zícha) – Gajecký (79. Zerner)

Branky: 41. Maryška Štěpán – 92. Zícha Daniel. Rozhodčí: Makovička Milan. 170 diváků. ŽK 3:1.

Penalty Loun proměnili: Suchý, Fiřt, Zerner, neproměnil Vokurka.

Úterý 29.10. 2019