Louny – Kladno 3:6 (0:3)

Z domácího utkání bohužel bez bodů. Continue reading

Louny – Kladno 3:6 (0:3)

Po pěti utkáních, ve kterých Louny vždy bodovaly, přišla krutá porážka a nutno říci, že zasloužená. „Všech šest branek, které jsme dostali, bylo po samostatných nájezdech hráčů Kladna na brankáře Pokorného. A čtyři z nich z naší levé strany přes Fiřta se Zíchou. V nedělním střetnutí naše chyby v defenzivě vyvrcholily a všechny byly beze zbytku potrestány. Víme, že oba uvedení hráči mají velké problémy s návratem do defenzivního postavení. Ale při stávajícím stavu našeho kádru náhradní řešení je velmi složité najít,“ uvedl k domácímu utkání s Kladnem trenér Zdeněk Kudela. Louny měly v utkání daleko větší držení míče než soupeř. Ovšem většina domácích hráčů má nadbytečný počet dotyků při zpracování míče, volí zdlouhavé a neúčelné jeho vedení do zahuštěných prostorů a z to-ho pak rezultují zbytečné a hloupé ztráty.
„Fotbalově jsme ovšem v zápase horší nebyli, o výsledku však vždy rozhoduje efektivita. Vstřelili jsme tři branky a po šancích, které jsme si ještě vypracovali, jsme měli další dvě tři přidat. Ale opět nám, jako v Dobříši, chyběl důraz a chuť se naprosto ve výkonu vydat, a to nejenom v soubojích. A soupeř nás v našich nedostatcích dokázal nachytat a nekompromisně potrestat. Ve druhém poločase jsme se po změnách v sestavě o poznání zlepšili. Ale chybám v obraně jsme se v průběhu celého střetnutí vyvarovat nedokázali,“ dodal trenér.
Branky: 47. Suchý Jakub, 82. Zícha Daniel, 88. Trup Vojtěch – 19. Pospíšil Tadeáš, 28., 54., 65., 73. Čížek David, 44. Tóth Marek. 203 diváků. Rozhodčí: Nejedlý Tomáš. ŽK 0:1.

Sestava: Pokorný – Kafka, Vokurka, Besta, Fiřt (70. Trup) – Schettl (56. Matkovič), Sulovský, Suchý, Zícha – Zerner (46. Minařík) – Gajecký

Záznam utkání najdete zde.

Pondělí 04.11. 2019
Komentářů: 0
[fbls]

Napsat komentář