Souš – Louny 1:3 (1:2)

Z utkání na půdě druhého celku divizní tabulky vezou Louny tříbodové vítězství!!! Lounští hráči předvedli poctivý, bojovný a také fotbalový výkon. Continue reading

Souš – Louny 1:3 (1:2)

Souš, Louny (kud) Proti domácí Souši, druhému celku tabulky, Louny zahájily střetnutí stejným bezkrevným, nesoubojovým a neběhavým výkonem, jaký předvedly doma před týdnem proti Kladnu. „Naštěstí jsme v tom pokračovali jen patnáct minut, tedy přesněji do rozhodčím odpískaného pokutového kopu v náš neprospěch, který nejprve nepochopili ani domácí hráči. Ti po písknutí sebrali míč a chystali se zahrávat rohový kop. Až po upozornění sudím, že pískl proto, že viděl faul našeho nefaulujícího hráče, si domácí hráč postavil míč na značku PK a poslal svůj tým do vedení,“ řekl k utkání trenér Loun Zdeněk Kudela.
A to byl zlomový bod celého zápasu. Lounské fotbalisty nespravedlivost správně na-budila, najednou byli tam, kde měli být, po navýšení důrazu a dostupování soupeře začali mít najednou navrch v soubojích. Dobře se pohybovali a začala se dařit smysluplná kombinace. Obě naše branky v prvním poločase se pak zrodily po akcích na levé straně. Vyrovnání přišlo po individuální akci Dana Zíchy, po jeho centru se důrazem dokázal prosadit Jarda Sulovský. A vedení do šatny po rohovém kopu z téže strany Lounům hlavou zajistil Vojta Gajecký.
I ve druhém poločase lounští hráči pokračovali v důrazném a bojovném výkonu. Soupeře ve druhé pětačtyřicetiminutovce pustili jen k jedné střele na branku Kuby Pokorného. Výborně bránili a po zisku míče okamžitě přecházeli do rychlých protiútoků. „Šest minut před koncem hry jsme pak ještě vedení navýšili. To po Fiřtově centru opět z levé strany potřetí gólmana Souše Pettíka přesnou hlavičkou překonal Petr Vokurka. Zápas jsme vyhráli opravdu zaslouženě. Tentokrát naši hráči dojednoho předvedli poctivý, bojovný a také fotbalový výkon,“ dodal trenér.

Souš – Louny 1:3 (1:2)
Branky: 17. (PK) Nobst Dominik – 22. Sulovský Jaroslav, 4. Gajecký Vojtěch, 84. Vokurka Petr. Rozhodčí: Milner Michal. 100 diváků. ŽK 2:2.
Sestava Loun: Sestava: Pokorný – Kafka, Vokurka, Besta, Fiřt – Schettl (68. Minařík), Sulovský, Suchý, Zícha (87. Matkovič) – Trup (80. Zerner) – Gajecký (84. Nykl)

Sobota 09.11. 2019