Halové turnaje přípravek

Mladší a starší přípravky bojují na domácích halových turnajích. Continue reading

První ze série čtyř halových turnajů pro malé fotbalisty se odehrál v neděli 2. února v lounské sportovní hale

Louny (lus) Turnaj tam odehráli nejmenší fotbalisté, hráči ročníku 2012. Pohár pro vítěze si nakonec odvezli hráči Ervěnic/Jirkova, domácí skončili na třetím místě.

Turnaj hrálo osm týmů: Louny, Cítoliby, Dobroměřice, Modlany, Libochovice, Kryry, Ervěnice/Jirkov a Litoměřicko, hrálo se na dvě skupiny. Ve skupině A zvítězil tým domácích fotbalistů. Louny porazily všechny své soupeře – Libochovice 5:1, Cítoliby 3:0 a Kryry 2:1. Druzí skončili fotbalisté Kryr, třetí Cítoliby a čtvrté Libochovice. Tabulku B vyhrál tým Ervěnice/Jirkov, který porazil Dobroměřice 3:0, remizoval s Modlany 2:2 a zvítězil nad Litoměřickem 4:2. Následně semifinálová skupina určila, které týmy budou bojovat o medaile. O třetí místo se utkaly Louny (na snímku) s Kryry, domácí zvítězily 1:2 a získaly pohár za třetí místo. Finále patřilo týmům Modlany a Ervěnice/Jirkov a bylo jednoznačné pro hráče v roli hostujícího týmu, který zvítězil 2:8. Stříbrné medaile tak putovaly do Modlan, zlaté do Evěnic/Jirkova. Páté se po penaltovém rozstřelu umístilo Litoměřicko, šesté Dobroměřice, sedmé Cítoliby, osmé Libochovice.

Ročník 2009 svůj halový turnaj vyhrál

Louny (lus) Sedm týmů, hra systémem každý s každým, bojovná utkání, povzbuzování rodičů a krásné zápasy. To vše nabídl sobotní halový turnaj starší přípravky, ročníku 2009. Toho se zúčastnili hráči pořádajícího FK Louny a týmy z FK Dobroměřice, Junior Žatec, FAPV Děčín, FK Lovosice, MSK Benešov nad Ploučnicí a FK Teplice – dívky. Jen v jednom z jednadvaceti utkání nepadla branka, čtyři utkání skončila remízou. Po prvních třech kolech to vypadalo, že si teplické dívky odvezou pohár pro vítěze. Ale jak se říká – fotbal nemá logiku – a v dalších třech kolech bylo nakonec vše jinak. Z vítězství se po čtyřech výhrách a dvou remízách radovali domácí fotbalisté, kteří v tabulce získali čtrnáct bodů se skore čtrnáct vstřelených a devíti obdržených branek. Lounští fotbalisté porazili týmy Teplic (2:1), Dobroměřic (3:1), Benešova (4:3) a Žatce (1:0), remizovali s Děčínem (2:2) a Lovosicemi (2:2). Jen o dva body méně měli hráči Žatce, kteří čtyřikrát vyhráli a dvakrát prohráli. Třetí se umístil tým Děčína, se dvěma výhrami, třemi remízami a jednou prohrou. Čtvrté, jen o vzájemné skore s Děčínem, skončily dívky z Teplic, pátí fotbalisté Dobroměřic, šestí lovosičtí a sedmí fotbalisté Benešova. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Dominik Vokráčka ze Žatce, nejlepším brankářem Matyáš Jirotka z Loun.
V neděli série fotbalových turnajů pokračovala, tentokrát si zahráli fotbalisté ročníku 2011. Domácí tým Loun doplnily týmy SK Cítoliby, SK Černčice, SK Ervěnice/Jirkov, SK Slaný, Tempo Praha, Junior Chomutov a Tatran Podbořany. V tomto turnaji si nejlépe vedli fotbalisté Junioru Chomutov, kteří v základní skupině B ani jednou neprohráli, v semifinále porazili 0:5 pražský tým a ve finálovém boji porazili Slaný 4:0. Druhé tedy skončilo Slaný (první ve skupině A), které v semifinále porazilo tým Ervěnic/Jirkova, kteří nakonec vybojovali bronzové medaile. Čtvrtý skončil tým Tempo Praha, pátí hráči Podbořan, šesté Černčice, sedmé Louny a osmé Cítoliby.
Tuto neděli 9. 2. pořádá FK Louny poslední turnaj přípravek, tentokrát pro ročník 2010.

Úterý 04.02. 2020
Komentářů: 0
[fbls]

Napsat komentář