Proti týmu Varů oslabené Louny prohrály

V týmem Varů Louny prohrály 5:0. Continue reading

Veliká marodka trápí A tým FK Louny.

K sobotnímu přátelskému utkání  odjel tým ve čtrnácti lidech, z toho dva hráči byli v týmu na testování. Pět hráčů základní sestavy do hry nepustilo  zranění nebo pracovní povinnosti. Lounští odjížděli k utkání pouze s jedním náhradníkem do pole a náhradním gólmanem Patrovským. Se Slavií Karlovy Vary Louny prohrály 5:0 (2:0). Domácí Slavie byla celý zápas lepší, rychlejší a bojovnější. V zápase Lounům na začátku utkání zranil Lesniak, v 60. minutě Jaroš. Tuto sobotu hrají Louny přátelské utkání v Mostě.

„Louny přijely s dobrým divizním týmem, držely s námi krok, hrály důrazně, byla to dobrá prověrka. My jsme se poučili z chyb a hlavně z přístupu v zápasech s Ústím a Teplicemi, hráli jsme důrazně. Hra již měla parametry, hrálo se v tempu, v tomto trendu budeme pokračovat,“ řekl trenér Slavie Robert Žák

V sestavě Louny na na zkoušku z Kladna objevil jednadvacetiletý Seri Antonie Feriole Bagou z Pobřeží Slonoviny, který na podzim hrál proti Lounům v dresu Kladna.

Slavia muži A : FK Louny 5:0 (2:0)

Branky: 2x Maňák, Vokáč, Stockner, Procházka

Louny: Pokorný – Minařík, Vokurka, Suchý, Zerner – Zícha, Jaroš, Sulovský, Trup, Bagou – Lesniak (47. Nykl), Gajecký.

K. Vary: Chára (46´ Bláha) – Tašič, Šulc, Pěkný, Bíba – Zico ( 50´ Holík) – Hudec (50´ Shorný), Vokáč, Maňák, Kalina (50´ Stockner M.) – Procházka (50´ Zedníček)

Fotografie z utkání si zle prohlédnout na webu karlovarského klubu.

Čtvrtek 13.02. 2020