Hledáme fotbalové talenty ročníku 2008 až 2015

Nábor nových členů probíhá celou sezonu. Do týmů hledáme děti ročníku 2008 až 2015. Continue reading

Fotbalový klub Louny má v současné době sedm mládežnických mužstev. Kromě nejmenších Benjamínků, kteří hrají okresní soutěž formou 3 na 3, v lounském klubu hrajeme krajskou soutěž od přípravek až po žáky.

V kategorii dorostu, který hraje republikovou soutěž, máme dva týmy – mladší a starší dorost. Dětem se věnujeme v jejich i v našem volnu, a to nejen na hřišti, ale i na dalších akcích. Již od nejmladších kategorií zajíždíme na různé turnaje, přátelské zápasy, ale i na soustředění, nejen v našem kraji. Dále pořádáme příměstské tábory a akce pro školky.

FK Louny má prozatím jedno mužstvo dospělých hrající čtvrtou nejvyšší soutěž v ČR „Divizi skupina B.“

Plánujeme založení B týmu dospělých, protože odchované sportovce v 18 letech ztrácíme.

Nové soutěže začnou v srpnu 2020 a to určitě již vyběhneme z nového zázemí, které je ve finiši. Finance komplexního řešení opravy jsme získali od MŠMT a třetinové podpory Města Louny, za kterou děkujeme.

Oficiální otevření stadionu pro veřejnost plánujeme na 18. července, kdy odehrajeme přátelské utkání se Slavojem Žatec.

Pavel Domecký, předseda klubu

Více informací najdete na: www.fklouny.cz

FK Seko Louny – mládež

kontakt: Baňka Jan, 775 413 008