FK Louny spolupracuje se ZŠ P. Holého. Škola otevře fotbalovou třídu

Fotbalový klub SEKO Louny a Základní škola Prokopa Holého v Lounech se staly partnery. Ve spolupráci s fotbalovým klubem škola od školního roku 2021/2022 otevře fotbalovou třídu.  Continue reading

 

Rodiče mohou při zápisu, který v letošním roce proběhne opět online formou, sportovní zaměření svého prňáčka rovnou zvolit. ,,Tato možnost jim bude při vyplňování online přihlášky k zápisu. Zápisy se konají od 12. dubna, odkdy bude online zápis spuštěn. Potrvají do 22. dubna,“ uvedla ředitelka ZŠ P. Holého Radka Dinková. 

Ptáte se, jak bude fotbalová třída fungovat? Stejně jako ostatní první třídy ve škole, s běžnou výukou. Výjimkou budou hodiny tělesné výchovy. Těch mají žáci prvních ročníků tři. Ve fotbalové třídě žáčky čeká hodina všeobecné průpravy, dvě hodiny budou zaměřené na fotbal pod vedením učitelů tělesné výchovy. Na tu poté malí sportovci navážou tréninkovým procesem pod vedením fotbalových trenérů na hřišti FK Louny. 

Do fotbalové třídy škola přijme jak budoucí prvňáčky kluky, tak i dívky, které o fotbal mají zájem. ,,Chceme společně dětem nabídnout něco nového. Mají tak možnost se fotbalu věnovat v rámci hodin tělocviku, odpoledne i na hřišti našeho klubu. Těšíme se na malé fotbalisty,“ řekl šéftrenér mládeže FK Louny Jan Baňka. 

Dívky a chlapci budou v odpoledních hodinách trénovat dvakrát až třikrát týdně na fotbalovém  stadionu, v zimě využijí zázemí v tělocvičně školy. 

Seznámení se zástupci FK proběhne první školní den v září 2021. Máte-li již nyní dotaz, kontaktuje Jana Baňku (775 413 008).

www.fklouny.cz

www.zslounyholeho.cz

 

Úterý 30.03. 2021
Komentářů: 0
[fbls]

Napsat komentář