Poslední utkání podzimu Louny prohrály, přezimují na šesté příčce divizní tabulky

Podzimní sezonu divize zakončil tým Loun prohrou v Mostě/Souši. Louny přezimují na šestém místě divizní tabulky se 24 body. Continue reading

FK Baník Most/Souš – FK SEKO Louny 1:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Zdeňka Kudely:

V Mostě jsme dohrávali podzimní část divize po covidové karanténě, navíc jsme do dohrávky nemohli počítat se zraněnými hráči Zíchou, Popovičem a nemocným Sulovským.  Gajecký přijel k utkání přímo po konci karantény.

Zápas za umělého osvětlení jsme ale vůbec nerozehráli špatně. Prvních patnáct minut jsme byli jednoznačně lepším celkem. Byli jsme aktivní, dobře jsme soupeře dostupovali a získali jsme několik rohů. Pak se postupně dostal do hry Most. My jsme však velice obětavě bránili, naši obránci skvěle vykrývali střelecké pokusy domácích. Přesto si Most vypracoval dvě gólové šance. Při první, to váhal s vyběhnutím brankář Pokorný, však skvěle zasáhl stoper Vávra a stihl ukopnot na rohový kop míč již směřující do naší branky. A při druhé již Pokorný skvěle vyběhl a šanci domácímu útočníkovi vykryl.

Přesto, i v tlaku domácích, jsme využívali každou příležitost k rychlému protiútoku. A také jsme měli jasné gólové příležitosti.

Na Klimtovi, Ferrim a Švejdovi však byl znát herní výpadek, nezvládli správně techniku zakončení.

Od 35.minuty už se pak až do konce poločasu hrál vyrovnaný duel.

Druhý poločas už potom probíhal za většinového tlaku domácích. Ovšem do vážnějších šancí jsme je nepouštěli. Opět, jako s Kladnem naposledy doma, nám výborně zahrála obrana. Celá čtveřice hrála s velkým nasazením a obětavě. Fantasticky jsme domácí dostupovali a blokovali pokusy o střelbu.

A když to jinak nešlo, zaúřadoval rozhodčí Blatný. v 70.minutě odpískal po bezkontaktním nafilmovaném pádu domácího hráče pokutový kop…

O pět minut později zastavil asistent rozhodčího praporkem samostatně postupujícího Ferriho na branku domácích. To bylo další velice problematické rozhodnutí rozhodčích.

Zbytek zápasu se dohrával ve středu hřiště, nám chyběla větší přesnost k dotažení nadějných příležitostí. Závěr střetnutí už někteří naši hráči absolvovali ve svalových křečích.

Ano, domácí byli v tomto utkání o něco lepším celkem. Ovšem tři body jim zajistil rozhodčí vymyšleným pokutovým kopem.

Sestava: Pokorný – Fiřt, Vokurka, Vávra, Šimeček – Lukeš, Švejda, Myška, Minařík (65.Gajecký) – Ferri (80. Šťourač) – Klimt (74. Zerner)

ŽK: 7.Minařík,69.Lukeš,84.Vokurka,91.Šťourač

Čtvrtek 11.11. 2021