Louny sehrály vyrovnané utkání s Kladnem

Louny drží v divizní tabulce osmou příčku. Do konce sezony zbývá odehrát dvě kola. Continue reading

Až do samého konce soutěže pronásledují Fotbalový klub Louny absence hráčů. Na Kladně nemohl hrát nemocný Sulovský, zraněný Vávra, Myška si plnil školní povinnost a Zíchu, který byl až do pátku ve stavu ne-mocných, ale trenér přemluvil, že v utkání nastoupí alespoň na dvacet minut.

,,Přesto jsme na Kladně sehráli herně vyrovnaný zápas, měli jsme dokonce více brankových příležitostí a neměli prohrát. Gól jsme dostali asi po půlhodině hry, když jsme domácím ve středu hřiště lehce odevzdali míč, na naší levé straně Šmalcl nezachytil náběh domácího hráče a nechal ho odcentrovat. V pokutovém území jsme potom nepokryli naskakujícího útočníka, který hlavou poslal míč za záda Dombrovského,“ hodnotil trenér utkání. Vůbec hloupé ztráty míčů lounský klub opakovaně v utkáních připravily o ještě vyšší bodový zisk.

Ve druhém poločase byli lounští fotbalisté dokonce herně lepším týmem. ,,Klimt sice trefil tyč kladenské branky ale minimálně ve dvou dalších obrovských šancích svým špatným řešením připravil sebe a nás o vstřelené branky. Stejně tak dvakrát i Feri Bagou. Jasný gól měl na hlavě také Švejda. V otevřeném závěru nás potom dvakrát výbornými zákroky podržel Dombrovskij. V oslabené sestavě jsme však u favorita na Kladně vůbec neměli prohrát,“ dodal  Zdeněk Kudela.

Sestava: Dombvrovskij – Vokurka, Fiřt, Šťourač, Šmalcl – Kovalčík (77. Minařík), Popovič (90. Zerner), Šimeček, Švejda – Klimt (71. Zícha), Feri.

Úterý 07.06. 2022