S lídrem soutěže Louny uhrály bezbrankovou remízu

Po domácí remíze s Mostem/Souší drží Louny v divizní tabulce osmou příčku. K poslednímu utkání sezony jede tým do Rakovníka, který je v tabulce poslední, vyhrál jen jedno z 29 utkání. Hraje se v sobotu 18. června od 10.15 hodin. Continue reading

FK SEKO Louny – FK Baník Most / Souš 0:0
V posledním domácím střetnutí sezóny jsme chtěli soupeři vrátit nespravedlivou podzimní porážku. Do utkání však pro zranění nemohl nastoupit zraněný Vávra, těsně před utkáním přijel z týdenního soustředění se školou Myška a Sulovský šel do zápasu po téměř čtrnáctidenní nemoci.
Na Most jsme se však pečlivě připravili a do střetnutí vstoupili velice aktivně. Už po 5-ti minutách jsme mohli vést o dvě branky, ale Švejda své dvě velké šance neproměnil.
Způsob hry hostů jsme si dobře načetli, z vlastní hry se do šancí po celé utkání nedostal. Z čeho nás však ohrožovali,
to byly standardní situace velice dobře zahrávané Glaserem. A také jejich jediná gólová šance v zápase přišla po Glaserově rohovém kopu, kterou však skvěle vyřešil brankář Pokorný.
Most již od soboty věděl, že k postupu mu v Lounech stačí získat bod. A tomu v celém zápase přizpůsobil svoji hru.
My jsme v úvodu druhého poločasu měli opět dvě obrovské brankové příležitosti. Stoprocentní se dá nazvat ta Myškova, kdy jeho střelu do odkryté branky odvrátil z brankové čáry špičkou nohy jeden z obránců.
Hosté se pak zdlouhavou rozehrávkou snažili držet míč a naše snaha vstřelit rozhodující gól většinou končila před pokutovým územím Mostu.
Most si tak postupovou remízu dokázal udržet do devadesáté minuty.
Sestava: Pokorný – Kovalčík (88.Minařík),Fiřt,Vokurka,Šmalcl – Švejda,Sulovský,Popovič (80.Šťourač),Šimeček – Myška (64.Feri),Zícha
Branky: 0
ŽK: 0