Pátá výhra A týmu Loun, doma porazil Slaný

Po domácí výhře nad Slaným se Louny vyhouply na první pozici divizní tabulky, kterou vedou s patnácti body. O bod méně má Česká Lípa, třetí je Újezd Praha 4 se třinácti body. Continue reading

Hodnocení utkání trenéra Libora Klíče: „Vstup do utkání nám vyšel na výbornou. Hned z první zdařilé kombinace se prosadil Dan Zícha a šli jsme se do vedení, které nám mělo přinést uklidnění do další fáze zápasu. Bohužel se stal pravý opak. Po brance jsme přepustili hřiště velmi dobře pohybujícímu se soupeři, který měl v následujících třiceti minutách převahu, kterou ve 31. minutě přetavil ve vyrovnávací branku. Až toto varování nás probudilo a začali jsme se vracet k tomu, co jsme chtěli hrát od začátku. Hra se vyrovnala, ale většina akcí na obou stranách končila před pokutovým územím soupeře. Až v poslední minutě první půle jsme po delší době vyvinuli tlak na obranu hostů a Jarda Kovalčík pohotovou střelou zařídil poločasové vedení 2:1. O poločase jsme si řekli, že je třeba daleko víc dohrávat osobní souboje a celkově zkrátit hřiště pokud nemáme míč. Kluci si to vzali k srdci a obraz hry se změnil. Soupeř neměl zdaleka tolik prostoru ke kombinaci a těžko hledal skuliny v naší defenzivě, kde jsme pracovali velice dobře a naopak my jsme vyráželi do nadějných protiútoků. Bohužel jsme ani jedno nadějné přečíslení nedokázali dotáhnout k rozhodující brance, i proto jsme se o výsledek museli obávat až do závěrečného hvizdu. V závěru zápasu nás při velké šanci podržel Patrik Dombrovskij a díky tomu jsme dokázali zvítězit.“

Sestava: Dombrovskij, Kovalčík, Verner, Fiřt, Šimeček (67.Švejda), Sulovský, Hradecký (86.Hasil), Sinu, Vokurka, Myška, Zícha (78.Hasil).

Branky: 2. Zícha, 44. Kovalčík – 31. Sadyk.

Úterý 13.09. 2022