Louny padly v Kadně

Statečný výkon torza týmu na bod nestačil. Continue reading

 

 Do utkání jsme nastupovali s obrovskými problémy, které způsobily nemoci hráčů. Většina nemocných sice nastoupila se sebezapřením, ale dva hráči nemohli nastoupit vůbec. Tyto problémy se ještě prohloubily, když z rodinných důvodů těsně před utkáním odstoupil Láďa Hradecký a vrcholem všeho bylo už ve 12. minutě zranění a střídání Dana Zíchy.

Proto jsme se museli přizpůsobit situaci a zvolit způsob hry, který by nám i ve velice improvizované sestavě pomohl uspět. Domácí se nás snažili od první minuty velkou aktivitou dostat pod tlak, což se jim ale až na malé výjimky nedařilo. Důvodem byl náš výborný týmový výkon v defenzivní činnosti. Jediné co lze hráčům za první půli vytknout bylo, že jsme měli při zisku míče malou nabídku do kombinace.

To jsme si o pauze řekli a do druhé půle přenesli na hřiště. I když měli domácí stále častěji míč na kopačkách, tak pokud jsme ho aktivní hrou získali, tak už jsme byli v jeho držení daleko odvážnější. Tlak domácích tak i díky tomu už nebyl tak výrazný, jako v prvním poločase. Vše směřovalo pro nás k velice cenné remíze až přišla poslední standartní situace. A tady jsme po vyboxovaném míči mimo velké vápno vyrobili chybu, která na tuto úroveň vůbec nepatří a díky tomu jsme umožnili domácím vstřelit branku, po které nám zůstaly  jen oči pro pláč.

 

 

Sestava :  Dombrovskij, Kovalčík, Verner, Fiřt, Šimeček, Sulovský,  Hasil, Popovič, Vokurka, Myška, Zícha(12.Šíma 66.Zerner),

 

Úterý 20.09. 2022
Komentářů: 6
[fbls]

Komentářů: 6

  1. Pingback: Admissions process fue

  2. Pingback: Accounting program

  3. Pingback: العلوم السياسية

  4. Pingback: خطابات توصية لجامعة المستقبل

  5. Pingback: Medicinal Chemistry

  6. Pingback: Medication safety

Napsat komentář