Zasloužená výhra A týmu nad Chebem

Týmový výkon přinesl tři body. V tabulce jsou Louny druhé. Continue reading

Hodnocení trenéra Libora Klíče:

Úkol do dnešního utkání byl jasný, vrátit se zpátky na vítěznou vlnu . Tomu jsme podřídili i taktické záměry na předzápasové přípravě. Navzdory tomu, že někteří hráči nastoupili se sebezapřením jsme vsadili na jednu kartu, kterou bylo neustálým napadáním nedat soupeři prostor ani čas na to, aby nás dostal do problémů.  Hodně nám pomohly i dvě rychlé branky, které vstřelili Dan Zícha a Petr Vokurka už v prvních minutách utkání. Do konce první půle jsme pak  vstřelili ještě jednu branku, která ale nebyla pro ofsajd uznána.

Ve druhé půli už to byl více boj než pohledný zápas. Hosté se snažili korigovat výsledek hlavně ze standartních situací. My jsme naopak čekali na příležitost k rychlým výpadům do otevřené obrany, které ale ve většině případů skončili naší nepřesnou přihrávkou. Ale nakonec jsme se třetí branky, která definitivně zlomila odpor hostů dočkali znovu z kopačky Dana Zíchy. Vzhledem k poctivému týmovému výkonu a třem vstřeleným brankám je proto dnešní zisk tří bodů naprosto zasloužený.

Sestava :  Pokorný, Kovalčík, Verner, Fiřt(53.Šťourač), Šimeček, Sulovský,                Vokurka, Hradecký(82.Hasil),Švejda, Myška, Zícha( 87.Zerner)

Branky : Zícha 2x, Vokurka

Úterý 27.09. 2022